O dětském nábytku

Vítejte na stránce www.toppokoje.cz, rádi bychom Vás provedli královstvím Vašich dětí, a to královstvím zvaným dětský pokoj. Na našich stránkách najdete dětské pokoje, jak pro Vaše princezny, tak i pro Vaše malé odvážné dobrodruhy.

V současné době je stránka v rekonstrukci.

Kompletní nabídku naleznete na naší partnerské stránce www.topizby.sk ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.      00421 903 262 332 )

Náš slovenský partner také zajišťuje prodej pro Českou republiku.

 

www.toppokoje.cz nabízí produkty špičkového výrobce dětského nábytku TOMY NIKI  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dětský svět, který je odlišný od toho Vašeho, může hýřit množstvím barev zkombinovaných podle jejich vlastních představ. V dětských pokojících od nás najdou děti dostatek místa na všechny věci, které potřebují ke svým dobrodružstvím. Do prostorných skříní se vejdou všechny šaty Vaší princezny a zůstane i místo na „batmanův oblek“ nebo „indiánský komplet“.

Na stole si mohou směle rozložit své náčrty a plány, později i učebnice a vše potřebné k psaní prvního „velkého A“ či „malého b“. Zásuvky stolu na noc schovají všechny kresby, nápady a první pokusy psaní, zatímco Vaše ratolesti budou při čtení oblíbené pohádky usínat na svém „velkém letišti“, kde se najde místo i pro Vás (tedy pokud Vás na něj pustí). V pokoji bude i prostor pro uložení pohádek a památníků, aby byly ty nejoblíbenější knížky vždy nablízku.

Nechte se znovu unést dětskou fantazií a my Vám pomůžeme realizovat Vaše sny, nebo spíše sny Vašich nejmenších a nejmilejších.

Šťastnou cestu